Agama

Jako další seznamku jsme pro Vás vybrali jednu z řady netypických a (jak se říká) jdoucích přímo na věc. Agama-seznamka.cz, je seznamka pro dospělé lidi, jež hledají zprvu nezávazný, později možná i závazný vztah. Upozorňujeme všechny potencionální návštěvníky, že se zde můžete setkat s velice zajímavým obsahem!

Registrace a přihlášení

Pro vstup na stránky není potřeba nějakého zvláštního přístupového hesla, jež je mnohdy u podobných serverů podmínkou, nicméně pokud se chcete stát pravidelným návštěvníkem a myslíte to se seznámením skutečně vážně, registrace bude nezbytná. Nemusíte se však obávat vyplňování dlouhých dotazníků – vystačíte si jen se základními údaji, jako jsou jméno, heslo, pohlaví, či e-mail a v neposlední řadě také věk. Údajů je samozřejmě více, ale mnohé z nich jsou pouze doplňkové a nejsou povinné. Před samotnou registrací také doporučujeme sepsat si nějaký krátký text, kterým se budete na webu prezentaovat a bude pevnou součástí Vašeho profilu.

Samotná seznamka

Pokud se tedy úspěšně prokoušete registrací, čeká na Vás mnoho funkcí. Portál nabízí jak samotnou seznamku, tak třeba diskusní fórum, kde můžete hovořit prakticky o všem – stačí jen dodržovat základní pravidla. Hlavní složkou jsou ale samotné profily, kde důrazně doporučujeme nenechat se zmást úvodní profilovou fotkou. V některých případech jsou totiž ženy a muži až nápadně „krásní“ a mnohdy se jedná o fotky různých celebrit apod.

Používáte portál? Pokud ano podělte se snámi o Vaše zkušenosti do komentářů.