Angry Birds online hra

Angry Birds je hra původně určená hlavně na telefony s operačním systémem Android a iOS. V poslední době se stala neskutečně populární a snad každý ji musel zkusit. Tato zábavná hra je vyvíjená Finskou firmou Rovio.

Naštvaní ptáci přicházejí

Princip hry je velmi jednoduchý. Z velkého praku střílíte ptáčky do konstrukcí z různého materiálu a vaším předním úkolem je zneškodnit všechna zlá prasátka. Zní to jednoduše, ale s pokročilejšími levely roste obtížnost a dosáhnout score na tři hvězdičky dá občas dost práce. Jak jsem se již zmínil, hlavním úkolem je trefit se do prasátek. Ovšem v cestě stoji často nějaká ta konstrukce, kterou je potřeba odstranit a k dispozici máte větší množství ptáků, kde každý je vhodný na jiný úděl. Tímto prvkem se z na první pohled jednoduché hry stává v podstatě logická hra.

Angry Birds Star Wars

Díky své oblíbenosti si hra již zasloužila několik rozšíření, kde posledním vydaným je Andry Birds Star Wars. Každý z dalších dílů do hry přináší nové ptáčky a i nový příběh. Ten je sice velmi jednoduchý, ale hře dodává další kladné body. Dalším důsledkem takové oblíbenosti je zpřístupnění hry i pro PC a dokonce online. Angry Birds online je dostupné na několika webových stránkách. Nabízí prakticky stejný herní zážitek jako verze pro mobilní telefony. Jediným rozdílem je, že Angry Birds online budete hrát na počítači, tudíž nebudete mít dotykový displej.

angry birds logo