Badoo bez přihlášení

V nedávné době jsme Vám v našich článcích ukázali staro-nový portál Badoo.com, jež je jedním z největších sociálních portálů na světě. Řekli jsme Vám něco o společnosti samotné i o principech registrace a přihlášení. Mnoho uživatelů ale zajímá, zda se dá na Badoo vyhledávat bez přihlášení a odpověď na tuto otázku dostanete v následujícím článku.

Seznamujeme se bez registrace

Asi každý ví, že ve většině seznamovacích portálů platí principy registrace a přihlášení, avšak na internetu se šíří, že profily uživatelů můžete vidět i bez přihlášení. Ano, to je skutečně pravda. Ostatně můžete si to sami vyzkoušet na Badoo.com. Po kliknutí na jeden z mnoha nabízených profilů se Vám zobrazí v nepůvodní velikosti fotky a neúplné informace o uživateli. Je nutné říct, že fotky nelze nepřihlášeným uživatelům zobrazit v plné velikosti a taktéž nelze zobrazit všechny informace, nicméně dle našeho názoru jsou fotky i informace natolik zřetelné, že by mohlo dojít lehce k jejich zneužití. S registrací a přihlášením na Badoo tedy vystavujete svou osobnost jistému riziku.

Na druhou stranu ale administrátoři Badoo nedávno poměrně vylepšili svůj systém tím, že odstranili známý problém s URL adresou, ve které po přihlášení bylo obsaženo heslo a přihlašovací jméno – pokud jste tedy třeba ve škole, či zaměstnání narazili na otevřený profil, mohli jste si jednoduše údaje opsat – to už nyní naštěstí nejde.

Zkušenosti s portálem

Na závěr bychom Vám rádi předali naše zkušenosti s portálem. Badoo jsme aktivně používali přibližně 2 roky. Je sice pravda, že se zde vyskytujete spousta divných lidí, ale i mezi nimi se dají najít tací, kteří jsou normální. Měli jsme hned několik rande. Lidé v reálu byly stejní jak na seznamce, takže jsme se s žádným podvodníkem nesetkali. Dokonce jsme díky Badoo prožili i jeden kratší vztah, který trval cca měsíc.

Všem tedy Badoo doporučujeme vyzkoušet! Stojí to opravdu za to.