Badoo

V dnešním novém článku Vám chceme představit portál, jež na celém světě využívá na 167 milionů lidí za jediným účelem – seznámit se. Ano, řeč bude o seznamce Badoo.com. Než se ale dostaneme k samotnému seznámení, pojďme si nejprve o říct něco málo z historie.

Historie Badoo.com

Společnost byla založena v roce 2006 a za několik málo let se stihla stát největší a nejrychleji se rozvíjející sociální sítí na světě. Ostatně čísla mluví za vše – 167 milionů uživatelů, 180 zemí světa a jen samotné internetové stránky zaměstnávají přes 150 lidí. V těchto těžkých dobách nadvlády Facebooku, Twitteru apod. jsou tato čísla obdivuhodná.

Pokud tedy Badoo upoutalo Vaši pozornost, jistě Vás zajímá víc o jeho hlavní službě – seznamce. Asi nejdůležitějším faktem je, že server poskytuje registraci i samotné přihlášení a vyhledávání potenciálních partnerů zdarma, avšak za některé služby si můžete (ale nemusíte) připlatit. Profilů je, co se České Republiky týče, poměrně velké množství a zpravidla převažuje počet mužů nad počtem žen. Připojit se můžete také skrz mobilní telefon a registrace je možná přes Facebook – Badoo si odsud převede všechny potřebné informace a fotky, které zvolíte a Vy tak budete mít ulehčenou práci s vyplňováním.

Lidé v okolí

Badoo je největší seznamkou na světě. Počet uživatelů atakuje pomalu ale jistě již 300 milionovou hranici. Je to opravdu obrovské číslo. Počet ale není vše – aspoň co se seznamování týče. Na dobře cílené lokální seznamce s 5 tisíci členy by jste měli stonásobně větší šanci se seznámit. Nevěříte? Věřte. K čemu Vám je, že Badoo používá tolik uživatelů když téměř 99 % jich je mimo Váš dosah – v reálném životě. Létat za svojí láskou stovky nebo dokonce tisíce kilometrů je čiré bláznovství. Kašlete na všech 299 milionu uživatelů portálu a zaměřte se na ten 1 milion českých. Hledejte lidi ve Vašem okolí a uvidíte jak rychle si najdete partnera.

Jediné, co se nám na Badoo nelíbí je neustálý spam e-mailové schránky s potenciálními partnery, ale to pro někoho může představovat výhodu.

Překlepy:Baddo, Bado, Baido, Badu