Badoo přihlášení

Službu Badoo jsme Vám představili v několika předchozích článcích, avšak pro ty z Vás, jež jsou zde poprvé a články nečetli, ve zkratce Vám Badoo představíme.

Badoo je sociální portál (do této kategorie se řadí i Facebook), díky němuž se můžete seznamovat s desítky milionů lidí po celém světě, ČR nevyjímaje. Registrace a vyhledávání je zdarma, čili představuje velmi lukrativní alternativu pro placené seznamky.

Registrace

Pakliže tedy hledáte partnera a chcete využít služeb Badoo, jistě Vás bude zajímat, jak se registrovat a přihlásit. Registrace je velice jednoduchá. Na úvodní stránce Badoo.com naleznete v pravé části obrazovky modré okno, do něhož stačí vypsat Vaše křestní jméno, datum narození, město, pohlaví a e-mail. Následně ještě přidáte několik fotek, vyplníte o sobě bližší informace a můžete hledat nového partnera. Nejdříve je ale nutné potvrdit registraci na e-mailu – pro lepší ilustraci přidáváme ještě obrázek registračního formuláře.

Registrace nad Badoo

Přihlášení na Badoo

Přihlášení je obdobně jednoduché, jako registrace – poslouží Vám k ní e-mail a heslo. Přihlásit se ale nemusíte jen ze svého stolního počítače – portál Badoo podporuje i výrobce chytrých telefonů, jako je Apple, Blackberry, či telefony s operačním systémem Android. Pokud se také nechcete s přihlášením zdržovat, můžete se připojit přes Váš existující účet na Facebooku.

Doufáme, že se Vám dnešní článek líbil a pomohl Vám! budeme rádi, když ho budete sdílet se svými přáteli na Facebooku a přidáváme ještě odkaz pro rychlé přihlášení! Stačí na něj pouze kliknout a přesměrujete se na badoo

PŘIHLÁSIT SE NA BADOO