Badoo seznamka

V dnešním článku Vám chceme představit již ostřílenou seznamku – Badoo.com. Že toto jméno slyšíte poprvé? Nevadí – pohodlně se usaďte a my Vám o ní v následujících několika řádcích řekneme vše, co je třeba.

Badoo seznamka bez registrace

Badoo.com je jeden z nejrychleji se rozvíjejících sociálních portálů na světě. Vždyť počet jeho uživatelů nyní přesahuje 167 milionů a toto číslo neustále stoupá. Z toho vyplývá, že Vaše šance na zisk nového partnera jsou obrovské a proto pokud to se seznamováním přes internet myslíte vážně, Badoo může být Vaší volbou číslo 1.

Pokud se Vám podaří registrovat a úspěšně přihlásit, Badoo Vás pošle na úvodní stránku. V horní liště uvidíte sérii několika profilů, jež by Vás mohli zajímat. Po kliknutí na některý z nich se Vám zobrazí již samotná profil člověka – všechny fotky, záliby, charakterové vlastnosti apod. Nicméně pokud jste vyplnění údajů na Vašem profilu nevěnovali dosud pozornost, měli byste tak učinit, protože pokud nenahrajete alespoň 3 vlastní fotky a nevyplníte 50% všech svých údajů, nebudete schopni vidět všechny fotky a údaje ostatních uživatelů.

Využívání je zdarma

Ještě doplníme, že Badoo je celé zdarma, avšak pro ty z Vás, jež chtějí „něco víc“ jsou připravené placené služby, které si můžete za poplatek aktivovat a zvýšit tak své šance na seznámení.

Já osobně (admin – Martin) Vám seznamku doporučuji. Nejedná se o nějaký podvod. Dá se používat zdarma a seznámení přes ní opravdu více než reálné. Sám jsem takto potkal hned několik zajímavých lidí, s kterými jsem dodnes v kontaktu. Je pravda, že dřív nebo později narazíte na určité podivíny – tomu se ale nevyhnete na žádné seznamce. Klady zde jednoznačně převyšují zápory, takže na nic nečekejte a utíkejte Badoo hned vyzkoušet.