Registrace a přihlášení

Po úvodu k seznamce Edarling.cz Vám přinášíme podrobný návod, kde Vám jednoduše vysvětlíme jak se zaregistrovat a následně přihlásit ke svému účtu. Je možné, že někteří z Vás již registraci úspěšně, ale i tak jim doporučujeme článek přečíst. Zazní v něm totiž spousta zajímavých informací.

Jak se registrovat na eDarling?

Takže začneme naprosto jednoduše! Otevřete si internetové stránky https://www.edarling.cz/. Hned na první pohled nás přivítá příjemný design stránek, jenž je vyveden v odstínech modré a bílé barvy. Jakmile se přestanete kochat designem, tak věnujte pozornost obdélníku v levé části stránky – (viz obrázek)

Registrační formulář na eDarling

Vyplňte registrační formulář – zvolte pohlaví, koho hledáte, zadejte svůj email, potvrďte, že souhlasíte s obchodními podmínkami a klikněte na Nyní registrace zdarma!

Otevře se Vám nové okno, kde si zvolíte své heslo, které budete používat k přihlášení do Vašeho profilu. Doporučujeme zvolit takové heslo, které si snadno zapamatujete a zároveň bude bezpečné (obsahuje velká i malá písmena, speciální znaky a mezery). Pokud již heslo vymyšlené máte, tak stačí kliknout na ,,K osobnostnímu testu´´

eDarling vytvoření hesla

Osobnostní test vytvořený odborníky!

Nyní Vás čeká osobnostní test, kteří vytvořili odborníci na mezilidské vztahy. Je zaměřen až na 29 dimenzí Vaší osobnosti. Díky detailnímu vyplnění pak lze snadno přijít s návrhy na ideální protějšek. Jen v U.S.A se na základě seznámením díky tomuto dotazníku denně oddá až na 542 lidí!

Osobnostní dotazník eDarling

Pro ukázku jsme přidali část otázek. Kompletní test má takovýchto otázek několik a jeho detailní vyplnění zabere přes 30 minut.

Pokud nyní nemáte dostatek času, tak přestaňte s vyplňováním dotazníku. K vyplňování se pak lze kdykoliv vrátit po přihlášení k Vašemu účtu.

Přihlášení k Vašemu účtu

Následné přihlášení k účtu už je pouhou banalitkou. Stačí v horní části vyplnit – email a heslo, jenž jste zadávali při registraci a kliknout na ,,Přihlásit se´´.

Přihlášení na eDarling

Gratlujeme, právě jste se přihlásili ke svému nově vytvořenému účtu na eDarling