Facebook přihlášení

Facebook – už jen při vyslovení tohoto slova někomu naskočí husí kůže, někdo se naopak pousměje. Jedno je však jisté – zná ho snad každý. I tak se ale mezi námi najdou nováčci, jež by rádi tento fenomén vyzkoušeli, ale neví si rady. Pokud je právě toto Vás případ, máte štěstí, protože v dnešním článku jsme si pro Vás připravili malý návod na registraci a přihlášení právě do Facebooku.

Návod

Jako první začneme registrací. Hned na úvodní stránce facebook.com uvidíte několik málo „okének“ pro vyplnění základních údajů. Potřebovat budete heslo, jméno, e-mail a datum narození. Pod těmito údaji pak budete na svém profilu vystupovat a naopak ostatní Vás budou hledat.

Následně je nutné navštívit zadanou e-mailovou schránku, kde potvrdíte registraci. Nyní už se můžete přihlásit. To provedete opět na úvodní stránce facebook.com, kde nahoře v modrém listě uvidíte 2 kolonky – do první zadáte e-mail a do druhé Vámi zvolené heslo. Pokud se přihlašujete z bezpečného počítače (zpravidla vlastního, který s nikým nesdílíte), můžete zaškrtnou položku „Zůstat přihlášen(a)“, díky níž nebudete muset opakovaně zadávat e-mail a heslo a prohlížeč je za Vás vyplní automaticky.

Naše zkušenosti s Facebookem

Pokud bychom měli shrnout naše zkušenosti s Facebookem, tak jsou velice pozitivní. Facebook používáme již od roku 2008 a až na pár vyjímek snad každý den. Mezi hlavní přednosti portálu považujeme jistě

  • Kontakt s přáteli
  • Sdílení fotografií
  • Funkce seznamky (kde jinde se dá dnes seznámit než na Facebooku)
  • Plánování událostí
  • Možnost sdílení materiálu do školy

To jsou asi dle našeho názoru hlavní přednosti portálu. Jaké jsou ty Vaše? Podělte se o to s námi do komentářů. Děkujeme. Za každý názor jsme velice vděční.

Věříme, že s naším návodem registraci a přihlášení hravě zvládnete a teď už popřejeme jen hodně zábavy.