Gifyo.com

V dnešní době internetu, komunikování pomocí chatu a především potřeby sblížit se s ostatními se vytvořil pojem jako sociální sítě. Sociálních sítí je známo hodně. Tou nejznámější je v každém případě Facebook, ale kromě těchto se rozvíjí i mnoho dalších, které mohou být s Facebookem i propojeny. Mezi ty rozšířenější patří např. Twitter, Instagram a nebo také právě Gifyo.

Nahrajte vzkaz

Gifyo je webová stránka, na které si každý může vytvořit svůj profil, stejně jako na ostatních sociálních sítích. Ovšem hlavním prostředníkem komunikace mezi uživateli je sdílení animací, které natáčejí za pomocí svých webkamer. Tyto úryvky většinou bývají krátké – cca 3-5 sekund a uživatel tím chce většinou vyjádřit svou momentální náladu, podělit se o svůj nový kus oblečení či doplněk, ukázat někoho kdo je mu blízký, nebo prostě jen předvést svou tvář.  Přestože v Americe je tato webová stránka velmi rozšířená a známá, v Čechách se tolik neuchytila.

Závěrem

Stejně jako na ostatních sociálních sítích je třeba si velmi pozorně promýšlet, co zveřejnit a co je možná až příliš vyzývavé pro okolí. I tady je nutností dávat si pozor na zvláštní lidi. Tato webová stránka je vcelku šikovný vynález a myslím si, že je to svým způsobem vhodný doplněk k již založenému profilu např. na Facebooku.