Jak zrušit profil na eDarling?

Dnes pomůžeme velké skupině Vás, jež jste konečně našli svého životního partnera, či jen nejste spokojeni se službami populární seznamky eDarling. Tématem dnešního článku totiž bude odhlášení a zrušení členství. Pokud nevíte jak na to, určitě čtěte dále.

Jak se odhlásit ze svého profilu?

Začneme procesem odhlášení. Odhlásit se můžete velice jednoduše na úvodní stránce seznamky Edarling. Stačí kliknout na tlačítko v horní liště „odhlásit se“ a je hotovo.

Nyní nastává o něco komplikovanější proces a to proces zrušení Vašeho členství.
Jako první musíte ukončit Vaše VIP členství, které je nutné ukončit ke konci Vaší konkrétní smluvní doby. To učiníte formou dopisu, e-mailu, či faxem na kontakty uvedené na stránce eDarling.cz – KONTAKTY KE ZRUŠENÍ ČLENSTVÍ ZDE.  Do textu nezapomeňte uvést Váš registrační e-mail. Výpovědní doba pak činí 7 dní.

Zrušení celého účtu!

Pakliže máte zrušené VIP členství, máte odteď aktivovanou pouze základní verzi seznamky. Tu můžete zrušit podstatně jednodušším způsobem, než v předchozím kroku.Stačí si po přihlášení k Vašem účtu rozkliknout položku „můj účet“ a dále „členství“, jež Vás přesměruje na stránku s několika údaji, mezi nimiž nechybí ani možnost na zrušení Vaše účtu na eDarling.

Jak se zrušit učet na eDarling

Potvrzení smazání profilu na eDarling

Smazání profilu

Úspěšné smazání účtu

Jak sami vidíte, proces zrušení účtu na Edarling není nic těžkého. Doufáme, že jsme Vám tímto krátkým návodem alespoň trochu pomohli a budeme se na Vás zase příště.