Karaokeparty.com – Zazpívejte si s přáteli

Karaokeparty.com je nová webová služba, která si rychle získává oblibu hlavně u teenagerů. Je jednoduchá a přehledná. Zároveň originální a první svého druhu co se na internetu objevilo. Osobně neznám jinou stránku, která by se zabývala něčím podobným jako právě karaokeparty.com.


Zpívej online

Ale o co vůbec jde? Proč je to tak oblíbené? Pokusím se vám to popsat. Celé je to o zábavě a z vlastních zkušeností musím potvrdit, že se náramně nasmějete. Jak již název napovídá, jde o zpívání karaoke. Po rychlé registraci jste schopni využívat všech služeb, které na karaokeparty.com najdeme. Registrace vyžaduje přezdívku, pod kterou budete viditelní ostatním uživatelům, heslo a nejdůležitější registrační email. Tam vám přijde potvrzení o registraci a aktivační odkaz.

Když už jsme zaregistrováni, můžeme zpívat. Pokud chceme zpívat sami, tak zvolíme danou možnost a můžeme si vybrat z veliké spousty známých, méně známých nebo i úplně neznámých písniček. Poté klikneme na start a začneme. V pozadí se rozehraje hudba a na obrazovce se zobrazí text písně. Podle nastavení také začne zpívat zpěvák originální text písně a my se k němu můžeme přidat. Pro začátečníky perfektní věc. Během zpěvu se vyhodnocuje výsledné skoré. A to podle toho, jak kvalitně zpíváte.  Vaše skóre se zapisuje do celkového žebříčku a do celkového skóre na vašem profilu.

Zpívej s kámošema a buď lepší než oni

Aby ovšem byla ta správná party, tak je možnost zpívat ve více lidech. Opět na vámi vybranou skladbu. Cílem je opět získat co nejvíce bodů a pak se vysmát kamarádovi, že jste byl lepší.

Abyste mohli zpívat známější písničky, budete také potřebovat karaokeparty kredity, které si musíte koupit.