Lide.cz seznámení ženy

Už nějakou tu dobu se na internetu objevují více i méně pochybné seznamky, jež zaručují hory-doly a výsledek absolutně žádný. Opravdu nespočet lidí naletělo podvodníkům, jež vylákali ze svých klientů peníze za kvalitní seznamku, která ale byla jen „na-oko“ a peníze skončili někde na úctě v zahraničí.

Proto v dnešní nejisté době přicházíme s možná dosti opomíjenou, přitom poměrně kvalitní a spolehlivou seznamkou na portálu lide.cz. Než se ale dostaneme k samotné seznamce, pojďme si nejdříve celý portál představit.

Lide.cz

Lide.cz je obecně sociální portál, na němž najdete chat, diskuze, oblíbená videa, známý portál spolužáci.cz a taky již zmíněnou seznamku s profily uživatelů.

Co se týče seznamky,  hlásí heslo „v jednoduchosti je síla“ a nenajdete zde žádnou záludnost či složitost. Po rozkliknutí záložky „Seznamka“ se Vám zobrazí hned několik kolonek pro zadání parametrů. Vyberete si tedy pohlaví, jež hledáte, věk od-do a také bydliště. Líbí se nám také rozdělení do kategorií – hledat tedy můžete třeba ženu s dětmi, či věřícího muže. Lásce se meze nekladou.

Navštívit můžete také profily, u kterých najdete povětšinou podrobné informace, a to jak fyzické, tak psychické. Fotka a kontakt jsou součástí drtivé většiny profilů a není tak problém najít zajímavého člověka a seznámit se. Nuže- hodně štěstí s hledáním partnera.

Placení portálu

Neustále se nám množí dotazy, zda s novým vzhledem služby přijde i spekulované zpoplatnění. Chceme Vás uklidnit a říkáme. Žádné zpoplatnění teď ani v budoucnu nepřijde. Seznamka je, byla a vždycky bude zdarma. Veškeré fámy jsou nepodložené a od oficiálních mluvčí společnosti nikdy nic podobného nezaznělo. Stop stresu – užívejte si seznamky do aleluja.

Seznámení ženy

Nyní jsme si pro Vás připravili hned několik typů, jak zaujmout ženu. Většina seznamek totiž trpí tím, že se na nich nachází více mužů než žen. Pánové jistě chcete v te obrovské konkurenci nějak vyniknout a najít tu pravou. Tak pozorně si přečtete naše typy.

  1. Kvalitní profilová fotografie
  2. Detailní vyplnění profilu
  3. Vyplnění pouze pravdivých informací
  4. Přidávejte fotografie na kterých jste hlavně vy sami a je tam vidět celá postava
  5. Na internetu se chovejte stejně jako v reálném světě

Tak přejeme hodně štěstí v seznamování a snad se Vám podaří konečně najít tu pravou ženou 🙂

V příštím článku se naopak mohou těžit ženy – dáme jim pár typů jak zaujmout chlapy. Na první pohled se to může zdát jako jednoduchá věc, ale věřte, že i chlapy jso uvelice vybíraví a nezkočí po první sukni, která se kolem nich mihne.