Příběh lásky

A dnes tu máme jeden šťastný příběh od uživatele Mirka, které díky internetové seznamce našel svojí lásku.

Už delší dobu nemám přítelkyni. Dříve jsem byl kvůli tomu dost špatný, ovšem časem jsem to nějak hodil za hlavu. Vadilo mi, že jsem neměl nikoho, komu bych se mohl věřit. Někoho, s kým bych mohl jít jen tak do parku a vykládat, co vše se mi dnes přihodilo, co jsem zažil a viděl.

Jak sem se již zmínil, nějakou dobu mě to trápilo. Pak jsem si ale uvědomil, že mám několik opravdu dobrých přátel. Ti, řekněme, splňují vše, co jsem zmínil. V jistých ohledech jsem k nim mnohem otevřenější než k případné partnerce. Ale není to prostě ono.

Rozhodl jsem se tedy, že si nějakou přítelkyni najdu. Ovšem není to tak snadné, jak se může zdát takhle napsané na monitoru. A ještě těžší je to pro mě. Mám totiž problém se s někým vůbec seznámit, nejsem v tom vůbec dobrý – až bych řekl naprostý amatér.  A protože překonat tento problém je ještě těžší, rozhodl jsem se důvěřovat takové poněkud snazší metodě.

Registroval jsem se na jednu z nejznámějších internetových seznamek. Na eDarling.cz. Tento server má nějakou pověst, tudíž jsem v něj vkládal největší důvěru. I když je registrace trochu delší, úspěšně jsem se jí proklikal a vše pečlivě vyplnil.

Ač se to možná může zdát neuvěřitelné, eDarling mi našlo „ideální“ partnerku a to dokonce ve stejném městě. Domluvili jsme si schůzku a podle první uskutečněné musím říct, že jsem udělal velmi dobře, že jsem se registroval. Za dva dny se sejdeme znovu a doufám, že rozhodně ne naposledy.