Twoo.com

Chceme Vám představit naše partnerské stránky, které se nacházejí na adrese www.ttwwoo.cz a zabývají se v současné době jednou z nejpopulárnějších internetových seznamek Twoo, která má nakročeno ke stejné oblibě jako světoznámé Badoo.

Seznamka

Úkolem tohoto portálu je seznamovat a bavit lidi. Ano víme, od toho tu máme už Facebook, Twitter nebo poměrně nový projekt od Google a spoustu dalších méně známých projektů. Twoo je, ale přeci jenom o něco jiný a dokáže Vám nabídnout i něco víc – pomůže Vám najít vytoužený protějšek a stránky jsou v tom zatraceně dobré.

Přihlášení

Zaujal Vás tento internetový portál? Tak na nic nečekejte a zaregistrujte se. Je to opravdu velice jednoduché. Stačí vyplnit e-mailovou adresu (nějakou, kterou používáte, protože Vám tam dojde aktivační email), heslo, datum narození, jméno, pohlaví a místo bydliště. Jsou to opravdu jen ty nejnutnější informace a profil si budete moc dále vyplnit po úspěšném přihlášení.

Chat 

Jedná se snad o jednu z nejpopulárnějších funkcí, kterou ostatní s oblibou využívají. Hlavní výhodou je určitě to, že si z danou osobou píšete v reálném čase a na vaše zprávy reaguje téměř okamžitě, takže za krátkou dobu toho o druhé osobě můžete zjistit opravdu hodně.

Doufáme, že se Vám představení tohoto projektu líbilo a těšte se na další připravované články.