Webcammax

WebcamMax je program, který se nachází na internetu zdarma ke stažení. Jedná se o program, za pomocí kterého si můžete ozvláštnit váš hovor. WebcamMax spolupracuje s jinými programy, které jsou určeny ke komunikaci. To jsou například: Windows Messenger, Skype, ICQ a Youtube.

Webcammax – Volejte tak trochu jinak

Za pomocí tohoto programu si snadno můžete zpříjemnit a oživit váš hovor. Jeho součástí jsou různí smajlíci, můžete libovolně přidávat text, měnit pozadí i grafiku. Mezi grafickými efekty najdete jak klasické jako vyboulení obrazu, nebo zrcadlový odraz, tak i různé jiné záležitosti. Můžete si například přidávat na svůj obličej různé doplňky – fousy, klobouky, čepice a další. A mimo jiné si můžete vytvořit i efekty vlastní. Fantazii se meze nekladou.

Kromě těchto základních funkcí má WebcamMax i spoustu dalších výhod. Například to, co na své webkameře vytvoříte, můžete sdílet několika programy najednou. Poté, co budete se svým výtvorem spokojeni, můžete svůj výtvor zdokumentovat a sdílet na další sociální sítě, popřípadě obraz poslat svým známým anebo rodině.

Tento program se za poslední dobu mezi lidmi velmi rozšířil. Zejména pak mezi těmi mladými. A tak pokud jste již znuděni běžnými hovory, anebo byste rádi vyzkoušeli něco nového, neváhejte a stahujte. Odkaz na stažení se dá najít na jejich oficiálních stránkách.

Kde Webcammax stáhnout zdarma?

Zaujala Vás služba? Rádi byste jí využívali? Není problém! Jediné co musíte udělat, je stáhnout si ji do Vašeho počítače. Níže přikládáme pár odkazů, odkud lze Webcammax zdarma stáhnout

Doufáme, že se Vám dnešní článek líbil a pomohl Vám. Pokud ho budete sdílet s přáteli například na Facebooku budeme rádi. Děkujeme