Zkušenosti

Nedávno jsme Vás informovali o nové seznamce v České Republice – eDarling.cz, jež pochází z Německa a se svými 11 miliony klienty se rychle rozrůstá. Edarling jsme Vám již představili, vysvětlili, jak funguje a také jsme Vám dali návod pro přihlášení a registraci do systému.

Zkušenosti uživatelů

Zkušenosti Marušky z Prahy se seznamováním přes internet jsou takové

Měla jsem pouze profil na Libimseti a Facebooku. S žádnou seznamkou vyloženě zkušenost nemam, ale přes fb mě zkontakovali můj bývalý i současný přítel. Takže Facebook jako seznamka svým způsobem posloužil a eDarling mám pouze v záloze, kdybych si musela hledat někoho jiného

Mladý zajíc Zdena se zase setkal s tímto!

No většinou se zaměřím na vzhled, intelekt a zájmy. Osloveno pět slečen , oslovilo mě 12. Taky přes eDarling. Jinak nemám moc sebevědomí takže nikomu moc nepíšu, ale snažím se na tom neustále pracovat a jednoho dne snad najdu tu pravou-

Jiří je plachý a přes internet se seznamovat stydí

Nikdy jsem se přes internet s nikým neseznamoval. Moc si v těchto věcech nevěřím a navíc nerad někde publikuji své fotografie. Mám s tím špatné zkušenosti.

Zatím stále nezadaná Adele

Mám pouze profil na Facebooku, který využívám ke komunikaci hlavně s přáteli, které nemohu vídat každý den a bydlí daleko od mého bydliště. Věřím ale, že mnoho lidi si právě díky seznamce našlo svého životního partnera.

Skeptický Jakub

Mám nebo jsem měl profil na všem různém. Se seznamkou mám zkušenosti. Nikdy jsem ale na ní nenalezl osobu, která by mi připadala atraktivní. Jednoduše, seznamky jsou pro ošklivý holky.

Chcete aby i Vaše zkušenosti byli publikovány zde? Sepište nám je do komentářů!